Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd.

Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd.

شرکت اطلاعات
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
شرکت تجاری
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: سبز می سازد
تعداد کارمندان: 100~150مردم
فروش سالانه: US$ 3000000 - US$ 5000000
سال تاسیس: 2008
صادرات کامپیوتر: 60% - 70%
توضیحات شرکت

لوازم آرایشی GreenMakes، واقع در گوانگژو، چین، تامین کننده حرفه ای در توسعه و ساخت علمی ثابت، مراقبت های نوین پوست و محصولات مراقبت شخصی است، عمدتا در فرمولاسیون صورت، بدن و حرفه ای تمرکز می کند.

ما یک تولید کننده کامل قرارداد تولید لوازم آرایشی OEM با امکانات پیشرفته تولید، مدیریت علمی روش و کنترل کیفیت دقیق هستیم.

با انباشت 10 سال تجربه، تیم ما در کسب و کار OEM / ODM با تجربه و با استعداد است. ما می توانیم سرویس های یک مرحله ای را از فرمولاسیون، طراحی، تولید، بسته بندی و تحویل به تمام مشتریان خود ارائه دهیم، هر جنبه ای از تولید برای رسیدن به موفقیت مطلوب برای هر یک از مشتریان ما پوشش داده می شود.

شرکت ما سرمایه گذاری صندوق و مغز بزرگ برای تحقیق محصولات به تناسب تقاضا از بازار است. تا کنون، ما هزاران فرمول بالغ و پایدار داریم که مناسب، اما نه محدود به بازارهای ایالات متحده، اتحادیه اروپا، آسیای جنوب شرقی، خاورمیانه و آفریقا است.

کارگاه ما مساحت بیش از 5000 متر مربع، مجهز به بیش از 10 خط تولید، قادر به تولید ماهانه بیش از 30 تن کرم محصول است. تحت مدیریت عالی، کارخانه ما با GMPC و ISO22716: 2007 گواهی شده است.

ما به این مفهوم می رویم که همراه با شرکای تجاری و مشتریان ما رشد کند. کارخانه ما با تجهیزات مختلفی از اندازه های مختلف ظرف مجهز شده است که ما را قادر می سازد مقیاس تولید را با انعطاف پذیری مطابق با مقدار سفارش تنظیم کنیم و سفارشات کوچکتری را به دست بگیریم.

سالهاست که ما همیشه در اینجا هستیم، با توجه به خواسته های شما از برچسب زدن خصوصی، نصب شده، موارد نیمه تمام، سخت ترین کار را برای ارائه بهترین محصول و خدمات، و در نهایت، میوه های موفقیت را با شما لذت ببرید!

درخواست نقل قول
تغییر زبان